poniedziałek, 17 października 2016

Karmazyn na szkle - Gra miejska Krosno 2016projekt plakaty i zdjęcia: Barbara Basik Płaza


„Karmazyn na szkle”
Gra miejska - Krosno


 W Krośnie, 29 października 2016 r Blueberrypuddingcake  wraz z PWSZ i stowarzyszeniem "Rynek Krosna. Serce Miasta" organizuje grę miejską "Karmazyn na szkle" z elementami planszówki. Detektywistyczno - kryminalną opowieść osadzoną w klimacie noir, w której Uczestnicy będą mieli okazje wcielić się w prywatnych detektywów rozpracowujących syndykat zbrodni. Zainteresowani Uczestnicy po wysłaniu zgłoszenia do organizatorów, otrzymują status gracza, zostaną wydelegowani do pracy nad zadaniem, badaniem poszlak i rozwiązania 100 letniej tajemnicy.

Mechanika zaczerpnięta z gier fabularnych wsparta na narratorskich karciankach, rozstrzygnie trudne sytuacje i wprowadzi element losu, który oby wam sprzyjał bo jak nie to mało kto dotrwa do "prawdy". Która i tak będzie miała smak goryczy .... 

Specjalnie przygotowane wydawnictwa jak mapa, spreparowane dowody i gazeta wydana na potrzebę imprezy wprowadzą ich do rozgrywki, na swojej drodze napotkają aktorów którzy wcielą się w rolę postaci występujących w fabule, których zadaniem jest naprowadzanie graczy na odpowiednie tory scenariusza lub wyprowadzenia uczestników na manowce.

Wydarzenie odbywać się będzie w przestrzeni miejskiej, tak że cały krośnieński rynek zamieni się w pole gry do której włączają się okoliczne restauracje, puby, muzea i galerie. Grupy składają się od 2 do 6 osób, podróżujących między aktorami, współpracując muszą liczyć się z czasem gdyż grupy z najlepszym czasem otrzymają nagrody, przekazane przez sponsorów.

Liczba miejsc ograniczona, wystarczy wypełnić formularz który załaduje się TUTAJ po czym wysłać go na maila Blueberrypuddingcake . Śledźcie informacje na bieżąco na fanpage oraz stronie wydarzenia "Karmazyn na szkle"

       
       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz