O nas

Blueberrypuddingcake zmieniło się w przeciągu minionego roku - Muffiny dojrzewają, mają coraz większe doświadczenie w animacji na wydarzeniach oraz publikują materiały najnowszych, pożądanych gier planszowych. Skład nieustannie się zmieniał, ale od pewnego czasu - stabilnie - Ruda wraz z ciasteczkami nagrywają, montują, organizują i cieszą się z tego co oferuje im planszówkowy świat. 

Muffiny

Ruda, jej rudałowatość wylewa się z niej falami. Recenzuje, kręci (nosem) vbloga i przekarmia koty. Jest kochana, ale czasami chciałoby się ją utopić ;DPiórko, przybysz z Jarosławia, specjalizujący się w graniu (ludziom na nerwach) w planszówki i karcianki. Żadna instrukcja mu nie jest straszna - wesoły, tudzież sympatyczny włóczykij prowadzący koczowniczy tryb życia między swym rodzimym miastem i Krosnem. Chce mieć kota, choć ma na nie alergię - nie pogardziłby również udomowionym gryfem!Basik, zbieraczka szczurów, fotograf i animator, wywołuje stany przedzawałowe jak prowadzi. Trzyma pod łóżkiem książki o mordercach, robi kawusię i jako jedyna podważa autorytet Piórka:D

W naszym muffinowym składzie nie mogłoby zabraknąć Krzyśka i Igora! Ich twarze są znane z eventów, precyzja i spokój uzupełniły nasze siły dzięki czemu materiały publikowane na kanale yt są coraz lepsze. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz