O nas

Blueberrypuddingcake jest grupą, która tworzy od dwóch lat. Są to ludzie, których zrzeszyła chęć działania i szerzenia swojego hobby. Początki nie były łatwe - nauka składania filmów, wypowiadania się były niekiedy barierami nie do przeskoczenia. Pierwsze filmy powstały na jednym aparacie - Ruda przez kilka miesięcy nagrywała sama.
Z czasem kanał się rozrósł, Rudzielec zaczął występować z Piórkiem, a od roku czasu materiały są składane przez Krzyśka. Umiejętności recenzentów jak i jakość odcinków wzrosły wielokrotnie, a grupa prze do przodu nie tylko poprzez dodawanie nowych epizodów na youtube'ie ale również poprzez organizację wydarzeń, dzięki którym mogą zarażać swoim hobby. Przed Wami

MuffinyRuda - założycielka kanału youtube. Kocia mama, uwielbiająca wszelkiego rodzaju planszówki. Nie ma swoich ulubionych typów gier, choć nigdy nie odmówi partii w dobrą przygodówkę czy też eurosucharka. Poza wiadomymi zainteresowaniami jest miłośniczką Harry'ego Potter'a, uwielbia zwierzęta (te małe, duże, kudłate i łuskowate), wizaż i dobre kino. Piórko - przybysz z Jarosławia, uwielbiający grać w dobre gry strategiczne. Losowość to jego zaciekły wróg, więc nie należy go namawiać na partię w Horror w Arkham czy Talizman. Zawodowo marketingowiec, prywatnie kochający ojciec i niemąż. Fan Adventure Time, Neuroshimy w każdej postaci, dobrej lektury i zagorzały szef kuchni.


Krzysiek - kamerzysta, montażysta, reżyser i fotograf w jednym. Wiążąc się z Rudzielcem nie przypuszczał, że zostanie podstępnie wmanewrowany w tyle nowych obowiązków. Sumienny, pracowity i pedantyczny. Uwielbia przejażdżki rowerowe, najszczęśliwy jest gdy wraca wysmarowany błotem z lasu gdzie zabijał zombie i jakby mógł to ożeniłby się z Obcym. Basik -  nałogowa zbieraczka chust tkanych oraz dobrych książek. Nasza kochana Pani grafik, która między przewijaniem małej Jagny robi zdjęcia do unboxingów i dzielnie towarzyszy nam w wydarzeniach. Uwielbia tworzyć - jej artystyczna dusza nigdy nie pozostaje w stanie spoczynku - jak nie szyje to robi mydełka, jak nie mydełka to geek gadżety. Nałogowa chusto-mama, fanka wszystkiego związanego z Cthulhu i miłośniczka gier planszowych.


Igor - na wydarzeniach dzielny animator, a w grach miejskich niecodzienny psycho-doktor. Wesoły student i szalony informatyko-naukowiec. Lubi dobre seriale, choć nie ogląda ich na bieżąco tylko chomikuje aby połknąć smakowity kąsek na raz. Lubi wafelki kakaowe i nie pogardzi smakowitym obiadkiem.

Muffinki 


Jagna - nasz pierwszy mały muffinek. Urodzona końcem czerwca. Ubóstwia pełzanie, ślinienie wszystkiego dookoła i zadaje ciosy grzechotką wprost w małe palce u stóp.

Ranga: pełzacz 
Siła: 2
Broń: grzechotka lub pierwsze dwa zęby dolne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz