poniedziałek, 19 września 2016

Dziennik pokładowy #3

Zeszły tydzień minął, a muszę przyznać, że był bardzo pracowity. Oprócz oczywistych zmian, które sukcesywnie wprowadzamy i publikujemy na różnych stronach, naszym głównym celem jest rozbudowa kanału i poszerzenie playlist. Przygotowaliśmy dla Was dwa dodatkowe filmy, które będą publikowane bliżej weekendu, ot rozluźniające pogaduchy na tematy około planszówkowe i około geekowe - już w ten piątek będziecie mieć okazję pooglądać pierwszy z nich.

Oprócz oczywistych zmian technicznych i montażowych odświeżyliśmy również grafiki! Oprócz nowego logo, które zaprojektowała dla nas Makta Rysuje Muffin Baś wykonał kawał dobrej pracy tworząc oprawę graficzną również na tym blogu!
W ostatnim tygodniu oprócz nagrań pierwszych odcinków dwóch nowych serii "Muffinowe gadu-gadu" oraz "Muffiny na wypasie" grupa zajęła się Muffinsroomem w Łężanach - było to spotkanie, na którym harcerze mogli zagrać w przeróżne gry karciane i planszowe (FOTORELACJA). 

W ostatnim czasie usilnie próbowaliśmy nagrać dla Was odcinek... cóż los chciał inaczej :) Oprócz problemów z lokacją która miała być a jej nie było, nowym scenariuszem wynikającym ze zmianą gry w ostatnim momencie, rozładowania sprzętu i innych czynników nie udało się zrobić tego tak jak mieliśmy to zaplanowane. Nie poddajemy się jednak i dogramy dodatkowe sceny! Nie tak łatwo zniechęcić ciasteczka! A oto krótki wstęp do nowych odcinków... 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz